Vânzătorul oferă Clientului/Utilizatorului următoarele metode de livrare ale Produsului/Produselor:
- expediere prin curier plata on-line.
- expediere prin curier cu ramburs.
- expediere cu flota proprie a vânzătorului (doar in jud.Salaj).
- pentru informatii apelati : +40 748 208 910
- expediere marfuri cu volume mari (boilere, centrale, sobe, ceramica...etc) prin curier PALLEX (transport paletizat).Plata integral in avans! Solicita oferta pe :
View cart “Adeziv polistiren Ceresit Thermo Universal” have been added to cart.

tigla Markant 1/1 Antic
2.99 lei / buc

Tigla metalica rosu Eco 3011
42.29 lei / buc
tigla Markant 1/1 Maro Natural
2.90 lei / buc
Stoc epuizat
SKU:
55865
Categorii: Acoperișuri, Materiale de Construcții
Descriere
Aspectul distinctiv al tiglei Markant este amplificat de profilul traditional ideal pentru acoperisurile ce urmeaza a fi renovate.
Designul estetic si marcant, continua si astazi traditia de sute de ani.
tigla Markant este ideala atat pentru renovarea acoperisurilor traditionale, cat si pentru acoperisurile conventionale din mediul urban.
Cu tigla Markant frumusetea trecutului se va pastra si in viitor.
Material nisip, ciment, apa, pigmenti anorganici
Suprafata neteda
Greutate 4,4 kg / buc.
Dimensiuni 330 x 420 mm
Lungime de atarnare 398 mm
Latime activa 300 mm
Necesar pe mp ca. 10 buc.
Informații suplimentare
Brand |
BMI |
---|
Transport și livrare


MODALITATI & COSTURI DE TRANSPORT
Produse similare
Buiandrug 1.50 m
32.99 lei / buc
Bratara jgheab Roofart caramiziu RAL8004
12.39 lei / buc
Bratara burlan Roofart caramiziu RAL8004
7.49 lei / buc
Bramac țiglă Alpina CL 1/1 maro protector
6.50 lei / buc
Bare otel beton 8mm
4.29 lei / kg
Barele din oțel beton PC52 de 8mm sunt esențiale în construcțiile civile și industriale, oferind o rezistență și durabilitate remarcabile. Aceste bare sunt fabricate din oțel carbon slab aliat, striat, conform celor mai stricte standarde de construcție, și sunt ideale pentru armarea betonului în diverse aplicații.
Banda pentru etansare CL152
7.59 lei / ml
Aditiv sapa 10 l
118.09 lei / buc
Adeziv super-flexibil Ceresit CM25 pentru placări ceramice
115.69 lei / sac
Adezivul super flexibil Ceresit CM 25 se utilizeaza pentru placari ceramice si din piatra naturala pe suprafete critice la interior si exterior si in medii permanent umede. Il poti folosi pentru lipirea placilor de marmura, previne decolorarea acestora si lipirea pe suporturi deformabile cum ar fi placi de gips-carton sau placi de PAL, OSB tratate corespunzator si pentru lipirea placilor transparente sau semitransparente. Este potrivit pentru locuinte, cladiri publice sau comerciale.
Adeziv Knauf flex CT2E AFN 25 Kg
61.99 lei / buc
C2TE – Adeziv flexibil pentru plăci ceramice și piatră naturală este un mortar pe bază de ciment, destinat placărilor la socluri, terase și scări neacoperite în zone cu trafic intens. Ideal pentru orice suport mineral, acest adeziv asigură aderență excelentă în condiții extreme de solicitare, inclusiv îngheț/dezgheț și încălzire prin pardoseală. C2TE poate fi utilizat atât la interior, cât și la exterior, pentru plăci de dimensiuni de până la 60 x 60 cm.
Adeziv flexibil pentru gresie și faianță Ceresit CM 16 25 kg
78.29 lei / sac