Prima pagină > Magazin > Electrocasnice > Aspiratoare > Aspirator fara sac Heinner HVC-V750RD
Aspirator fara sac Heinner HVC-V750RD
Stoc epuizat
Cod produs : 102489 Categorii : ,
‘- 50W, recipient praf din plastic 2.2L, filtrare ciclonica, filtru HEPA dublu 13, Gri / Rosu
– Putere: 750 W
– Putere de aspirare: 160 W
– Tensiune alimentare: 220 V
– 240 V